Kategórie
Zdielajte

Muškárska vesta Zinga

Muškárska vesta Zinga
Výrobca: Geoff Anderson
Kód produktu: Muškárska vesta
Dostupnosť: Skladom
Cena: 135.00€

Dostupné možnosti


* Veľkosť :

Množstvo:  
   -   

Muškársa vesta Zinga - Geoff Anderson

Materiál: The System Fabric™/Polartec® PowerDry®,
Veľkosti: XS - XXXL
Farby: zelená
Hmotnosť: 360 gm (M)

Muškárska vesta ZINGA ™ je extrémne užitočná a veľmi praktická  muškárska vesta , ktorá bola vyrobená vo vreckovom dizajne mierne sa líšiacom od tradičného vzhľadu značky Geoff Anderson. Zreteľný dizajn zaistí jednoduché ovládanie. Vesta má 13 vreciek na všetko, čo je potrebné uschovať. 

Na vrchnej časti sú 4 vrecká na drobné muškárske príslušenstvo. Navyše je tam vrecko na naviják / cievku. Hneď vedľa vreciek sú dva úchyty na príslušenstvo, tiež na spodnej obrube sú dva D krúžky na ktoré je možné pripevniť náradie a podobne. Na spodnej časti vesty sú dve veľké vrecká na muškársku krabičku. Na vrchnej časti týchto vreciek sú sieťové dve malé vrecká. Vesta má ešte 4 väčšie vrecká vo vnútri.Na zadnej strane je veľký odkladací priestor uzavretý zipsom a veľký D krúžok.

Vesta je spevnená v časti ramien. Vnútorná podšívka v hornej časti vesty je z materiálu Polartec® PowerDry®, ktorý je veľmi ododlný - extrémne rýchlo odvádzajúci vlhkosť (pot pri zvýšenej aktivite) Zabezpečuje tak maximálny komfort bez nepríjemných pocitov vlhka na chrbáte. Výrazne tým znižuje riziko negatívnych účinkov chladu a vetra.(určite poznáte pocit chladu na chrbáte ked po výraznej pohybovej námahe zrazu zostanete v kľude)

Z prednej strany sú samozrejme úchyty na prút pri premiestňovaní sa, alebo pri výmene nástrahy... Z našich informácii o zložení našich zákazníkov vieme, že vesta je veľmi vyhľadávaná aj ľudmi ktorí sa venujú fotografovaniu a cestovaniu. Veríme, že muškárska vesta Zinga sa stane verným spoločníkom všetkých vašich muškárskych výprav.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2018