Kategórie
Zdielajte

Termoponožky Moira SKI - PO/SKI1 - Šedé - Podkolienky

Termoponožky Moira  SKI - PO/SKI1 - Šedé - Podkolienky
Výrobca: Moira
Kód produktu: muškárske potreby
Dostupnosť: permanentne
Cena: 14.90€

Dostupné možnosti


* Veľkosť :

Množstvo:  
   -   

Termoponožky Moira  SKI - PO/SKI1 - Šedé - Podkolienky

Podkolienky určené pôvodne pre zimné športy. Telo podkolienky tvorí pevne elastický úplet, ktorý nesie na špičke a päte plyšové slučky, presahujúce nad pätu a hornú časť priehlavku. Päta a špička sú materiálovo zosilnené. Priehlavok je krytý plochou nižších slučiek, ktoré čiastočne tiež pokrývajú elastickú bandáž obopínajúci chodidlovou časť nohy.

S ďalšou bandážou umiestnenou na členkom zamedzujú posunu ponožky. Holeň chráni veľká plocha s plyšovou väzbou, na lýtku je umiestnená časť s nižšou slučkou. Vnútorné slučky podkolienky vymedzujú nohu v topánke, výborne odvádzajú vlhko a najmä udržujú tepelnú rovnováhu. Plochy nízkeho, základného úpletu vytvárajú medzi segmentmi plyšové väzby prieduchy a kanáliky, kadiaľ i pri pevnom upnutí nohy prúdi vzduch. Zhrňovaniu ponožky zamedzuje koncový, stredne vysoký lem. Pri zvlášť chladných klimatických podmienkach je možné použiť do ponožiek vložky Moira PO / VL.

Ideálne podkolienky do muškárskych broďákov, ktoré vďaka výbornému odvodu vlhkosti zabezpečia Váš komfort aj počas zvýšenej fyzickej námahy. V obzvlášť studenej vode istotne oceníte možnosť kombinovať s vložkami do ponožiek Moira.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2018