Kategórie
Zdielajte

Moira - termo vložky do ponožiek - PO/VL

Moira - termo vložky do ponožiek - PO/VL
Moira - termo vložky do ponožiek - PO/VL
Výrobca: Moira
Kód produktu: muškárske potreby
Dostupnosť: permanentne
Cena: 4.60€

Dostupné možnosti


* Veľkosť :

Množstvo:  
   -   

Moira - termo vložky do ponožiek - PO/VL

Vložky do ponožiek sú úplne špecifickým produktom, ktorý má niekoľkoraké využitie. Konštrukcia vložiek využíva vlastnosti dvoch úplne odlišných materiálov, vlny a polypropylénu. Špičku tvorí vlnená pletenina z plyšových slučiek siahajúca takmer do polovice chodidla na ktorú nadväzuje hladká polypropylénová väzba s plochami z plyšových slučiek.  

Ak sa vložka nosí v ponožkách oblieka sa na nohu hladkou stranou dovnútra. Vonkajšie plastické segmenty sa zakliesnia do vnútornej štruktúry ponožky a tým sa vložka zaisťuje proti posúvaniu. Do hladkej pleteniny vložky vstupuje vlhkosť a je odovzdávaná až na vonkajšiu stranu ponožky. Vlna na špičke vložky pri navlhnutí generuje teplo. Priestory medzi ponožkou a vložkou pojmú vďaka slučkám veľké množstvo vzduchu, ktorý má vysoké termoregulačné schopnosti.  

Pri samostatnom nosení vložiek je nutné ich obúvať plastickými segmenty dovnútra, k nohe. Vlna na špičke vložky pri navlhnutí vyvíja teplo, kanálikmi medzi plastickými segmentmi je vlhkosť odvetrávaná smerom von. Výsledkom oboch spôsobov obliekania vložiek je dokonalý pocit sucha a tepla, avšak zakaždým za iných klimatických podmienok.  

Výborná voľba do akýchkoľvek ponožiek nosených v muškárskych broďákoch. Obzvlášť do chladnej vody.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2018