Kategórie
Zdielajte

Termoponožky Moira EKS - PO/EKS 2 - čierne

Termoponožky Moira EKS - PO/EKS 2 - čierne
Výrobca: Moira
Kód produktu: muškárske potreby
Dostupnosť: permanentne
Cena: 13.90€

Dostupné možnosti


* Veľkosť :

Množstvo:  
   -   

Termoponožky Moira EKS - PO/EKS 2 - čierne

Špeciálne syntetické vlákno Eks obsahuje mikročastice, ktoré pri zvýšenej tepelnej bilancii akumulujú teplo. Odvádzaním vlhkosti sa priestor medzi vláknami ochladzuje a mikročastice začnú akumulované teplo vydávať. Je to obdoba procesu vlneného vlákna, kde generovanie tepla pri navlhnutí prebieha skôr ako chemická reakcia, u vlákna Eks sa však jedná o proces fyzikálny.

Ponožky EkS tohto princípu využívajú a v spojení s patentovaným polypropylénovým vláknom Moira TG 900 je dosiahnutý dokonalý pocit tepla a sucha. Materiálovo zosilnená päta a špička sú pokryté plyšovou slučkou rovnako ako chodidlová časť ponožky. Slučky pokrývajú tiež priestor nad pätou a členky. Okrem zatepľovacej funkcie, majú slučky tiež význam ako tlmiaca vrstva chrániace nohy pred otlakmi a nárazmi. Priehlavok kryje hladký, elastický úplet siahajúce až k lemu, ktorý je stredne pevný. Ponožky Eks sú určené pre turistiku, horskú chôdzu a pobyt v prírode. Veľmi dobre sa nosia vo vlhkom prostredí.

Výborné pomerne tenké funkčné ponožky, ktoré sú obzvlášť vhodné na nosenie v muškárskych broďákoch, obzvlášť v teplejších jarných a letných mesiacoch.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2018