Kategórie
Zdielajte

Muškársky set Jaxon Slavia - Prút, kolečko a šnúra WF

Muškársky set Jaxon Slavia - Prút, kolečko a šnúra WF
Muškársky set Jaxon Slavia - Prút, kolečko a šnúra WF Muškársky set Jaxon Slavia - Prút, kolečko a šnúra WF Muškársky set Jaxon Slavia - Prút, kolečko a šnúra WF
Výrobca: Jaxon
Kód produktu: muškársky prút
Dostupnosť: permanentne
Cena: 72.00€
Množstvo:  

Muškársky set Jaxon Slavia - Prút, kolečko a šnúra WF

Jedinečný muškársky set s označením Jaxon Slavia ponúka za výbornú cenu skvelý set pre každého kto sa rozhodol venovať muškáreniu a hľadá tú správnu zostavu. Veľkou výhodou muškárskeho setu Jaxon Slavia je okrem jeho výbornej ceny aj celkové zladenie všetkých komponentov, vďaka čomu máte istotu, že všetko bude spolu sedieť a vy sa môžete slobodne venovať muškáreniu. Muškársky set Jaxon Slavia obsahuje muškársky prút Jaxon Antris 2,4m AFTMA 5, muškársky navijak Trada Fly 3/4/5 a muškársku šnúru Bejax WF5F, alebo DT5F podľa toho kre ktorý muškársky set sa rozhodnete.

BEJAX VIRTUOUS FLY 2,50m, #4-5 - Muškársky prút

Je moderný uhlíkový muškársky prút vyrobený zo kvalitného  a nejedná sa o žiadny jednoduchý muškársky prút vyrobený z kompozitných materiálov ale o kvalitný muškársky prút s nízkou váhouMuškársky prút Bejax Virtuos je dvojdielny muškársky prút. Začiatočníci ocenia jeho menšiu dĺžku 2,5m vďaka čomu je manipulácia s týmto muškárskym prútom podstatne jednoduchšia. Pre skúsených muškárov je zasa tento prút skvelou voľbou na menšie vodné toky

Muškársky navijak Jaxon Trada Fly # 3/4/5

Odolný muškársky navijak od spoločnosti Jaxon, ktorý vás prekvapí svojou cenou a životnosťou. Muškársky navijak Jaxon Trada Fly # 3/4/5 má širokú grafitovú cievku a je navrhnutý k používaniu s muškárskymi šnúrami s AFTMA označením # 3/4/5. Súčasťou muškárskeho navijaku je dostatočne citlivá brzda a samozrejmosťou je možnosť prehodenia z ľavej na pravú ruku . Muškársky navijak Jaxon Trada Fly # 3/4/5 váži len 125 gramov.

Muškárska šnúra Bejax
Plávajúca muškárska šnúra typu WF z anglického weight forward - ťažisko muškárskej šnúry je výrazne posunuté k prednej časti, výsledkom je kyjovitý profil sústreďujúci kinetickú energiu, ktorá ťahá zbytok vyhadzovanej muškárskej šnúry. K lovu sa používa predná kyjovitá časť šnúry, druhá časť šnúry je vždy smerom k navijaku. Muškárska šnúra Bejax je vhodná na ďaleké hody. Aftmu 5 považujeme za najvhodnejšiu muškársku šnúru pre začiatočníkov.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2019