Kategórie
Zdielajte

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Harmonic 386-31

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Harmonic 386-31
Výrobca: Jan Tvrdek
Kód produktu: muškársky zverák Jan Tvrdek
Dostupnosť: permanentne
Cena: 168.00€
Množstvo:  

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Harmonic

Legenda medzi muškárskymi zverákmi. Rotačný muškársky zverák určený pre muškárov, ktorí vedia oceniť kvalitu a nechcú robiť žiadne kompromisy.

Rotačný  muškársky zverák s nastaviteľným ramenom sa vyznačuje kvalitným spracovaním a modernou konštrukciou. Spoľahlivé a pevné uchytenie muškárskeho háčika je riešené upnutím oblúčika háčika do očka pomocou pohyblivého tŕňa. Táto konštrukcia tak zabezpečuje veľmi dlhú životnosť muškárskeho zveráku Jan Tvrdek Harmonic.

Plynule nastaviteľný odpor otáčania ramena muškárskeho zveráku Jan Tvrdek Harmonic s možnosťou jeho úplného zaaretovanie a dostatok voľného priestoru okolo háčika umožňuje presné viazanie aj veľmi komplikovaných vzorov mušiek, čo robí muškársky zveráčik Jan Tvrdek veľmi obľúbený aj medzi profesionálnymi viazačmi. Rameno s nastaviteľným kĺbom umožňuje presné umiestnenie háčika do osi rotácie.

Jednotlivé časti muškárskeho zveráku sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele a duralu, rotačné rameno je uložené na dvoch guličkových ložiskách. Stabilné umiestnenie na doske pracovného stola zabezpečuje základová doska o váhe 2 kg. Muškársky zverák Jan Tvrdek Harmonic je určený na viazanie mušiek na muškárskom háčiku veľkosti 18 do strímrových háčikov veľkosti 8. Doba dodania je približne do 14 pracovných dní avšak  väčšinu produktov sa snažíme držať skladom, v tom prípade tovar expedujeme do 48 hodín.

Spoločnosť Jan Tvrdek je zárukou kvality a funkčnosti a výrobky tejto spoločnosti sú určené pre všetkých muškárov, ktorí vedia pri svojom koníčku oceniť kvalitu a hľadajú len špičkové muškárske potreby.

Odporúčame navštíviť muškárske potreby - muskarske.sk aj na Facebooku, na našej stránke nájdete viac videí s používania muškárskeho rotačného zveráku Jan Tvrdek Harmonic.

Video muškársky zverák Jan Tvrdek Harmonic

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2020