Kategórie
Zdielajte

Membránové prsačky Greys STRATA CTX + topánky Greys CTX - gumená podrážka

Membránové prsačky Greys STRATA CTX + topánky Greys CTX - gumená podrážka
Membránové prsačky Greys STRATA CTX + topánky Greys CTX - gumená podrážka Membránové prsačky Greys STRATA CTX + topánky Greys CTX - gumená podrážka
Výrobca: Hardy & Greys
Kód produktu: muškárske potreby
Dostupnosť: permanentne
Cena: 295.00€

Dostupné možnosti


* Veľkosť topánok:

* Veľkosť :

Množstvo:  

Membránové prsačky Greys STRATA CTX + Topánky Greys Strata CTX 

Rybárska spoločnosť Greys, ktorá sa špecializuje hlavne na kvalitnú výbavu pre muškárov sa rozhodla zabojovať o priazeň muškárov membránovými prsačkami. Membránové prsačky Greys Strata CTX sú 4 vrstvové v namáhaných častiach až 5 vrstvové. Spoločnosť Greys používa pri výrobe membránových prsačiek špeciálne Climatex patentované membrány, ktoré sú mäkké, poddajné a tým pádom veľmi odolné. Pri kombinácii 4 a 5 vrstiev sa tieto prsačky stávajú veľmi odolné proti opotrebeniu a poskytujú nadštandardnú ochranu proti prepichnutiu. Stále si však zachovávajú výborné dýchajúce vlastnosti. Membránové prsačky Greys Strata CTX sú ukončené 4mm hrubými neoprénovými ponožkami so špeciálnou ochranou, ktorú viete jednoducho stiahnuť cez brodiace topánky. Samozrejmosťou je vnútorné bezpečnostné vrecko s klipom na kľúče a veľké vonkajšie vrecko.

V cene setu sú aj brodiace topánky Greys CTX vyrobené zo syntetickej nubukovej kože, s extrémnou odolnosťou voči vode, namáčaniu a opätovnému sušeniu. Topánky na brodenie Greys CTX majú špeciálne spevnenú špičku pre zvýšenú ochranu pri pohybe na kameňoch. Pri tom všetkom však spoločnosť Greys myslela na typickú anglickú eleganciu a pohodlie. Vyskúšajte! Pre správny výber veľkosti nás neváhajte kontaktovať pomôžeme Vám vybrať veľkosť presne pre Vás. V prípade potreby dokážeme objednať aj špeciálne veľkosti, ktoré nemáme zahrnuté vo výbere. Doba dodania je približne 5 až 12 pracovných dní.

 

 

 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2022