Kategórie
Zdielajte

O nás

Vážení zákazníci,

pripravili sme pre vás špecializované muškárske potreby, zamerané na muškárenie. Ponúkame vám široký sortiment muškárskych potrieb a vybavenia. Muškárske navijaky, muškárske udice, muškárske materiály,  oblečenie pre muškárov a všetky doplnky ktoré ako muškári istotne využijete.

Naša spoločnosť pôsobí na Slovensku už viac ako 10 rokov a za týmto muškárskym internetovým obchodom nájdete predajňu rybárskych potrieb, ktorá nepretržite funguje od roku 2000 a má za sebou tisícky spokojných zákazníkov a vybavených objednávok. Všetky vaše objednávky a otázky ohľadne muškárskych potrieb vám ochotne pomôžu vyriešiť vyškolení a kvalifikovaní predajcovia v čase pondelok až piatok od 09 00 do 17 00 a v sobotu od 09 00 do 12 00 na telefónnom čísle 033 / 772 91 55 

Na náš online obchod muškárskych potrieb - MUSKARSKE.SK každý deň pribúdajú nové produkty pre muškárov  a tak môžete pravidlene sledovať nové muškárske potreby. Muškársky obchod - www.muskarske.sk verí, že sa stane aspoň u Vás jednotkou medzi internetovými muškárskymi obchodmi. A je našou snahou vyriešiť každú Vašu muškársku objdnávku k Vašej úplnej spokojnosti.

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2022