Kategórie
Zdielajte

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Black 386-30

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Black 386-30
Výrobca: Jan Tvrdek
Kód produktu: muškársky zverák Jan Tvrdek
Dostupnosť: permanentne
Cena: 168.00€
Množstvo:  

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Black 386-30

Veľmi zaujímavý model muškárskeho zveráku od špičkového výrobcu muškárskych potrieb, českej spoločnosti Jan Tvrdek, známej svojou kvalitou a precíznosťou spracovania každého výrobku.

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - Black 386-30 v sebe kombinuje klasický pákový muškársky zverák a zverák rotačný. Na našom trhu je to ideálna voľba pre všetkých, ktorí sa rozhodli viazať vo väčšom kvalitné väčšie strímre. Obrovskou výhodou je možnosť uchytenia väčších muškárskych háčikov s využitím výhod otáčania ramena o 360 stupňov, samozrejmosťou je však aj uchytenie bežných malých muškárskych háčikov. Plynule nastaviteľný odpor otáčania ramena muškárskeho zveráku Jan Tvrdek s možnosťou jeho úplného zaaretovania a dostatok voľného priestoru okolo háčika umožňuje presné viazanie aj veľmi komplikovaných vzorov mušiek, čo robí muškársky zveráčik Jan Tvrdek veľmi obľúbený aj medzi profesionálnymi viazačmi. Doba dodania je približne do 14 pracovných dní avšak  väčšinu produktov sa snažíme držať skladom, v tom prípade tovar expedujeme do 48 hodín. 

Jednotlivé časti muškárskeho zveráku sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele a duralu, rotačné rameno je uložené na dvoch guličkových ložiskách. Stabilné umiestnenie muškárskeho zveráku na doske pracovného stola zabezpečuje základová doska o váhe 2 kg.

Tento muškársky zverák možno odporučiť každému, kto hľadá prvotriednu kvalitu a prepadol strímrovému muškáreniu, prípadne muškáreniu na mori, kde väšie nástrahy nájdu svoje uplatnenie.

Spoločnosť Jan Tvrdek je zárukou kvality a funkčnosti a výrobky tejto spoločnosti sú určené pre všetkých muškárov, ktorí vedia pri svojom koníčku oceniť kvalitu a hľadajú len špičkové muškárske potreby.

Odporúčame navštíviť muškárske potreby - muskarske.sk aj na Facebooku, na našej stránke nájdete viac videí s používania muškárskeho rotačného zveráku Jan Tvrdek Black.

Video muškársky zverák Jan Tvrdek Black

 

 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2020