Kategórie
Zdielajte

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - 386-27

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - 386-27
Výrobca: Jan Tvrdek
Kód produktu: muškársky zverák Jan Tvrdek
Dostupnosť: permanentne
Cena: 168.00€
Množstvo:  

Muškársky rotačný zverák Jan Tvrdek - 386-27

Špičkový muškársky zverák od exkluzívnej českej spoločnosti špecializujúcej sa na výrobu vysokokvalitných muškárskych potrieb. Rotačný muškársky zverák Jan Tvrdek 386-27 sa vyznačuje kvalitným spracovaním a moderným dizajnom.

Spoľahlivé a pevné uchytenie muškárskeho háčika je riešené upnutím oblúčika háčika do očka pomocou pohyblivého tŕňa. Táto konštrukcia tak zabezpečuje veľmi dlhú životnosť muškárskeho zveráku Jan Tvrdek 386-27. Samozrejmosťou je veľmi jemné a plynulé  nastavenie odporu otáčania ramena muškárskeho zveráku Jan Tvrdek s možnosťou úplného zaaretovania. Dostatok priestoru okolo muškárskeho háčika Vám umožní viazať aj veľmi komplikované a profesionálne modely umelých mušiek.

Časti muškárskeho zveráku sú vyrobené z nerezovej ocele a duralu. Rotačné rameno zveráku je postavené na dvoch gulôčkových ložiskách a o stabilitu muškárskeho zveráku sa postará 2kg ťažká základňa. Ideálny na viazanie muškárskych háčikov veľkosti 8 až 18. Doba dodania je približne do 14 pracovných dní avšak  väčšinu produktov sa snažíme držať skladom, v tom prípade tovar expedujeme do 48 hodín.

Spoločnosť Jan Tvrdek je zárukou kvality a funkčnosti a výrobky tejto spoločnosti sú určené pre všetkých muškárov, ktorí vedia pri svojom koníčku oceniť kvalitu a hľadajú len špičkové muškárske potreby.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2020