Kategórie
Zdielajte

Muškársky prút Hardy Sirius Glass 1,83m Aftma 2-3

Muškársky prút Hardy Sirius Glass 1,83m Aftma 2-3
Muškársky prút Hardy Sirius Glass 1,83m Aftma 2-3 Muškársky prút Hardy Sirius Glass 1,83m Aftma 2-3 Muškársky prút Hardy Sirius Glass 1,83m Aftma 2-3
Výrobca: Hardy & Greys
Kód produktu: muskarsky prut
Dostupnosť: Skladom
Cena: 333.00€
Množstvo:  

Muškársky prút Hardy Sirius Glass 1,83m Aftma 2-3

Existujú bežné muškárske prúty a existujú muškárske lahôdky. Spoločnosť Hardy ktorá stelesňuje anglický štýl muškárenia prináša na náš trh "sklenené" muškársky prúty rady Sirius Glass určené pre muškárov, ktorí hľadajú niečo viac ako obyčajný muškársky prút. Rozdiel uvidíte ihneď ako vezmete prút Sirius Glass do ruky, prút je totiž zhotovený z materiálu "SINTRIX GLASS" a na prvý pohľad sa Vám zdá že je vyrobený z veľmi ľahkého skla a vzdialene Vám bude pripomínať bambusové muškárske prúty zo starej školy. Preto aj povrchová úprava prútu pripomína bambus.

Muškársky prút Hardy Sirius Glass je extrémne vhodný na lov na menšie vzdialenosti, tento prút má pomalšiu a veľmi pozvoľnú akciu. Anglickí inžinieru sa totiž rozhodli ísť inou cestou a ponúknuť aj niečo iné ako bežný extrémne rýchly uhlíkový prút. V Hardy jednoducho vedia ako na to. Ak je pre Vás muškárenie niečo viac ako bežné hobby a chcete sa pri vode odlíšiť vyskúšajte tútu britskú špecialitu.

Parametre:

  • Dĺžka prútu 6f - 183cm
  • Aftma 2/3
  • Váha len 54g
  • Počet dielov 3
  • Dodávané v luxusnom tubuse

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Označenia:
Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2020