Kategórie
Zdielajte

Zasielanie a reklamacia tovaru

Vážení zákazníci,

muškársky tovar, ktorý si objednáte prostredníctvom internetového obchodu Rybárske a muškárske potreby - MUSKARSKE.SK Vám bude zaslaný na dobierku, na Vašu adresu čo najskôr podľa dostupnosti tovaru. Poštovné a balné účtujeme podľa  objednávky od 3,50 € do 5,50 €, pri objednávke do Českej republiky je to od 10 € do 15 €. Aktuálny cenník Slovenskej pošty. Pri objednávke nad 90 € hradíme poštovné my. Pri objednávke nad 90 € do Českej republiky je nutné počítať s čiastočnou úhradou poštovného. Pri vrátení zásielky a jej opätovnom posielaní účtujeme ďalšie poštovné (5€). V prípade, že je pri tovare uvedená dostupnosť permanentne, môže sa tovar nachádzať na externom sklade, jeho doručenie by však nemalo trvať dlhšie ako 6-8 pracovných dní.

Ak by sa vyskytla reklamácia, môžete nám tovar priniesť osobne do predajne rybárskych a muškárskych potrieb SLÁVIA - adresa : Piešťany, Rázusova 7, alebo zaslať poštou. 
Vadu na reklamovanom výrobku sa budeme snažiť čo najrýchlešie vyreklamovať u svojich dodávateľov, alebo Vám poskytneme nový výrobok, ak by nebola dodržaná zákonom stanovená lehota vybavenia reklamácie. Pri každej reklamácii sa riadime platnou legislatívou SR a preto máte pri nákupe prostredníctvom internetového obchodu právo tovar do 14 pracovných dní od prebratia vrátit v neporušenom stave a odstúpiť od zmluvy.

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk muskarske.sk © 2022